×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43.
GRUDZIEń 28

Wieczernik na Wołosań !

 

W dniu 27 grudnia 2013 r. siedmiu śmiałków na czele z księdzem Grzegorzem, wybrało się w Bieszczady, a dokładniej zdobyć szczyt- Wołosań 1071 m n.p.m.

 

 

 

 

 

 

Wyprawa rozpoczęła się w miejscowości Kołonice, a zakończyła się w Cisnej.

 

 

 

{googleMaps lat=49.241474long=22.250061 maptype=hybrid zoom=12}

 

 

Na szlaku wydarzyło się wiele zabawnych, śmiesznych i troszkę niebezpiecznych niespodzianek (jak to bywa w górach).  Upadków, potknięć i wiele innych dość dziwnych „figur” nie brakowało.

 

 

 

 

 

 

 

Atrakcją były zaś ślady niedźwiedzia, a także wilków i wielu innych zwierzątek. U niektórych była to chwila grozy, szczególnie u dziewczyn.

 

 

 

 

 

 

 

Przynajmniej będzie, co wspominać. Oczywiście nie pomijając dość sporej ilości śniegu, w szczególności, że co po niektórym stuptuty już nie pomogły. Aczkolwiek największą nagrodą było podziwianie pięknych, wręcz fenomenalnych i bajecznych widoków na pasma górskie; chyba każdemu „zaparło dech w piersiach”.

 

 

 

 

 

 

Wieczorną porą zmęczeni, przemoczeni, zmarznięci i przede wszystkim głodni „jak wilki” udaliśmy się do samochodów i pojechaliśmy do domu jednej z naszych dziewczyn, a mianowicie do malowniczej miejscowości o nazwie Poraż. Tam czekała na nas kolacja, jak to ksiądz Grzegorz określił: „ uczta weselna, tylko w nieco mniejszym gronie”.

 

 

 

 

 

 

Zmęczeni, ale najedzeni zakończyliśmy niezapomnianą i pełną przygód wyprawę w Bieszczadach.  

 

 

 

 

 

Zapraszamy do oglądnięcia krótkiej prezentacji z wyprawy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wieczory Uwielbienia

 

 
 

Ilu nas odwiedza

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.